Aşağıda net ücretleri göreceksiniz ama ücretlerden önce bilmeniz gereken çok önemli bir şey var ondan söz etmeliyim. Gerek sağlık uygulamalarında ve gerekse estetik uygulamalarda önemli olan kalitedir, ödeyeceğiniz para değil elde edeceğiniz sonuç önemlidir. Ekimden sonra ektirdiklerini epilasyonla geri yok eden insanlar olduğunu bilerek iyi araştırma yapmalı, en kaliteli ekimi yaptırabileceğiniz yeri bulmaya çalışın.

Ekilmiş bıyık fotoğrafları ve ekim videoları için instagram.com/biyikekimi

Gelelim yazının asıl konusuna. 1 kök 9 TL dir, toplam ödenecek ücret kişinin sıklık beklentisine göre değişir. Bıyık ekimi fiyatı eksiklik ve kişinin sıklık beklentisine göre değişir ancak saç gibi çok yüksek rakamlarda kök nakli yapılamayacağı için fiyatlarda makul düzeylerde olmaktadır.

Ücreti araştırırken ekimin ayrıntılarını çok önemseyrek sorgulamalısınız, sorgulamanız gereken bir diğer şey de köklerin nereden alınacağıdır. Türkiye’de sadece İdea Klinikte sakalın gereksiz boyun kısmından alınan kökler bıyığa ekilmektedir. Kıl yapısı tıpkısı olduğu için daha doğal olur, saç ince telli olduğu için diğer bıyıklardan cansız kalabilir.

Doğal görünmeyen bir bıyığı bedava ektirseniz ne olacak ki gidip bir de tekrar yok etmek için yaptıracağınız epilasyon için ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda ne demek istediğimi kötü yapılmış bıyık ekimleri sayfası ekleyeceğim orada görebilirsiniz.
Genellikle sakal ekimiyle birlikte yapılır ama sadece bıyığa ekim yapılacağında ekilecek kök sayısı 300-800 arasında değişmektedir. Bıyıkta yara izi gibi dar alan ekimlerinde bu ekilecek kök sayısı çok daha az olmaktadır. Seyrek de olsa bazı abartılı beklentilerde 800 kökün üstünde de ekim yapılmaktadır.

Bıyık Ekimi Kaç Lira?

Fiyat kliniğin bu konudaki birikimine, bıyığı ekenlerin eğitim düzeyine (hemşire ve yardımcı personellerin ektiği klinikler daha ucuza çalışabilir), kliniğin fiyat politikasına ve ekilmesi planlanan köklerin sayısına göre 2400 TL ile 5000 TL arasında değişebilir.
Makul fiyatlandırma belli bir rakama kadar sabit fiyat uygulanması ve bunun üstüne ekilen her greft için ek ücret alınmasıdır. Doğru fiyatlandırma 1 kökü ekme ücreti 9 TL civarıdır bundan daha pahalı yapılması veya çok ucuz yapılması mantıklı görünmemektedir.
Net ücret almak için link https://www.ideaklinik.com/sanal-muayene-uygulamasi.html
Bu durumda akla şu soru gelebilir “benim bıyığımda 10-15 greft eksiği var bunun için ne kadar öderim” böyle durumlarda bir limit rakam uygulanmaktadır yoksa ekonomik olmaz, klinik tamamen zarar eder.
Şöyle ki 10 greft ihtiyacı olan biri bu kadar ekim için 90 TL vermek isteyebilir ancak işlem için hazırlanan masadaki tek kullanımlık aletlerin bedeli bu miktarın kat kat fazlasıdır. Ayrıca bu grup hastalar bitmek tükenmek bilmez sorularıyla doktorun önemli zamanını almaktadır.

Bıyıktaki yara ve yanık izleri gibi dar alan eksiklerinde ücretlendirme farklıdır. İzin büyüklüğüne göre 1000- 1500 TL arasında değişmektedir.

Bir diğer farklılıktan daha söz edeyim; diyelimki yaptırdığınız ekimde küçük değişiklik yapmaya karar verdiniz veya sıklaştırmaya karar verdiniz. Bu durumda rötuş ekimi dediğimiz uygulama yapılıyor. Rötuş ekiminde ekilecek köklerin sayısında sınır yoktur, isterseniz 5 kök ektirip 40 TL verebilirsiniz.

Burada şöyle bir soru soruluyor, ne kadar ektirirsem yeterli olur, tabi bu soru aynı zamanda ne kadar ücret ödeneceğini de gösterir, aşağıda göreceğiniz fotoğraftaki kişi bu konuda size fikir verecektir. Bu kişiye yaklaşık 350 tekli greft ekimi yapıldı.

Ne Kadar Bıyık Ekilir

Burada tabi ki kişinin beklentisi önemlidir. Hiç bıyığı olmayan bir kişiye 300 kök ekilirse seyrek ama farklılık yaratan düzeyde bıyıkları olur. Bu güne kadar ektiğimiz en yüksek sayı 2000 civarıdır. 2000 civarı ektiğimiz şahıs kulağına kadar uzayan bir alan belirlemiti ve oldukça sık ekmiştik.
Bıyığın ne kadar ekileceğini belirleyen faktörler;
– Çizilecek alanın genişliği, tasarlanan bıyığın genişliği
– Sıklık beklentisi, 1 cm kareye 5 kök ekilebileceği gibi 50 kökde ekilebilir
– Köklerin nereden alındığı, sakaldan alınan kökler daha kalıdır, daha sık görünür
– Kişinin kıl kalınlığı, enseden alınan kıllar biraz daha incedir ama ince telli kişilerde çok ince olabilmektedir, bu kişilerde aynı sayı ekilse de daha seyrek görünür.
– Var olan eksikliğin düzeyi; hiç bıyığı olmayanlara ekim yapıalbildiği gibi seyrek de olsa bıyığı olanlara da ekilmektedir, seyrek de olsa bıyık varsa ekilecek kök sayısı buna paralel azalır.
– Yara izi gibi durumlarda 50-150 kök yeterli olabilmektedir.

Bıyık Ekimi Öncesi Sonrası


Tüm bunların yanı sıra asıl önemli olan bıyık ekiminin kalitesidir kalitesiz bir bıyığı ucuza ektirip ömür boyu pişmanlık duymaktansa ya hiç ekim yaptırmamak yada para biriktirdikten sonra doğru bir işlem yaptırmak daha mantıklıdır.

Sakal Ekimi Fiyatları 2018

Sakal bölgesi bıyıktan çok geniş bir alandır ve ekilecek kök sayısı da buna göre çok değişir. Tabi ki ekilmesi planlanacak greft sayısı kişinin sıklık beklentisine göre çok değişir.
Sakal ekiminin ücretlendirilmesi ekilen kökün toplam sayısına göre yapılır, kökün alındığı yere göre ücreti de değişir. Kökler enseden alınacaksa 6TL, kökler sakalın gereksiz boyun veya elmacık kemiği üzerindeki köklerden alınıp ekilmesi 9 TL dir.
Ayrıntılı ücretler için www.sakalekimi.com sitesinden bakabilirsiniz.

Önerim;
Yaptırdığınız işlemden pişmanlık duymamak için öncelikle ekimin kalitesini ve doğallığını araştırmalı son olarak ne kadar ücret ödeyeceğinizi araştırmalısınız. Parayı ne zaman olsa kazanırsınız ama pişman olduğunuz bir sonuçtan kurtulmanız o kadar kolay olmayabilir. Siz siz olun öncelikle işlemi yapacak kişinin (bıyık ekimi aynı anda sadece bir kişinin yapabileceği bir iştir) eğitim düzeyini öğrenmeden ekime karar vermeyin.

Bıyık Ekimi Fiyatları için 136 yorum yapılmış


levent
11 Ekim 2014

mesela 1200 lira enaz fiyat kaç kök olarak ekilir bu fiyata.tşkler
Op.Dr.Atilla KAYA
limitimiz 300 kök 1500 tl

CANER
26 Ekim 2014

BEN SADECE BIYK DUSUNUYORUM MODEL OLARAK SARKIK BIYIK ISTIYORUM. BYIKLARIM ASLINDA SIK AMA BENIM ICIN YETERSIZ BI FIYAT BILGISI ALABILIRMIYIM HOCAM
Op.Dr.Atilla KAYA
1500 tl

Sefer
01 Kasım 2014

hocam bıyık ektirmek istiyorum fiyatı ne olur Babamda doktor
Op.Dr.Atilla KAYA
1 kök 5 tl

remzi pala kermes
03 Kasım 2014

Ben 10 yıla yakın zamandır bıyık bırakıyorum ,oldukça sık se sert bıyıklarım var.Lakin dudak tanyukarı doğru yarım cm gibi bir bölümü boş …genetik kaynaklı saırım bu bölüme ektirmek isterim.Saç ekimi yaptırdığımızda bıyıkda dahil edilirse fiyat toplam kök sayısına göremi hesaplanır????
Op.Dr.Atilla KAYA
ektireceğiniz yere bağlı ben bıyık ekiyorum ama saç ekimiyorum

Şafak ÇeLik
05 Kasım 2014

Meraba ben sakal ve bıyık ektirmek istiyorum benim çene bölgemde yeterli sıklıkta sakalm var ama yanak ve bıyık kısımlarında tüy dolu bende bundan rahatsız oluyorm bunun fiyati ne olur sizce ve kaç kök gider şimdiden teşekkürler
Op.Dr.Atilla KAYA
sıklık beklentinize göre 1500-10 000 tl arasında değişebilir

Gazi ARIK
08 Kasım 2014

hocam beni doğuştan bıyıklarım hiç çıkmadı. Köse değilim sakalım tam ve gür. Ama bıyıklarım yok. 1500 tl’ye bu bıyıksızlık işini halledermisiniz. teşk.
Op.Dr.Atilla KAYA
300 kök ekilir , seyrek olur

Anonim
01 Aralık 2014

hocam elinize sağlık 300 kök Fiatı soracaktım
eşref akyürek
Op.Dr.Atilla KAYA
1500 TL

Yunus yıldız
01 Aralık 2014

Merhaba hocam kesin bıyık ekimi dusunuyorum burak ozciVit gibi olabilirmi seyrek çok ama benim
Op.Dr.Atilla KAYA
birden fazla seansta olabilir

Erkan
02 Aralık 2014

Hocam Merhaba benim biyiklarim fena değil ama ben biraz daha sık istiyorum Malkoçoğlu tarzi yerinizi öğrenebilirmiyim
Op.Dr.Atilla KAYA
Bakırköy Yeşilyurttayız

ahmet
05 Ocak 2015

Bende hiç sakal yok köseyim gür bir sakal için kaç kök ektirmem gerek hocamız
Op.Dr.Atilla KAYA
hiç sakalınız yoksa gür bir sakal beklentisi mantıklı değil çünkü enseyi tamamen boşaltmak gerekir. daha mantıklı bir beklenti oluşturmalısınız

ibrahim
05 Ocak 2015

Hocam kolay gelsin biyik ve sakal ekimi icin normal bi insanda kac kok kullanılmalıdır maliyeti nedir ve kac gun surer cvp hocam Teşekkürler
Op.Dr.Atilla KAYA
sıklık beklentisine göre 1000 kökte olabilir 10 000 köte olabilir

mahir
17 Ocak 2015

Hocam öncelikle merhaba bıyıklarım ne çok iyi nede çok kötü orta bir durumda burak özçivit gibi bıyık bırakmak istiyorum ama şuan baya zamanı var gibi duruyor bıyık ektirsem bu süreyi kısaltmış olur muyum ? şimdiden teşekkürler.
Op.Dr.Atilla KAYA
kend haline olacaksa sabırlı olun

selimhan
21 Ocak 2015

Hocam bıyıgım var ama daha sık istiyorum, saç alınan bölge ya da ekim yapilan bolge belli olacak mı, ozetle islem yapıldığı anlaşılacak mı
Op.Dr.Atilla KAYA
ilk bir kaç haftadan sonra anlaşılmaz

Kadircan
23 Ocak 2015

Hocam iyi günler. Benim yasim 20hocam. Biyigimda cucugumde çok az killanma var birazda cenemde. Yanaklarim yok denecek kadar hocam. Babaminda pek sakali falan yok hocam. Genetik bir durumudur. Kosemiyim ben. Hocam gogsumdede killanma yokgenital bolgemde ve kkoltuk altimda var. Ne yapmam gerekiyor hocam 18yasindan beri 20yi bekle cikar dediler cikmadi hocam. Hastanede ne gibi testler yaptirmaliyim neler yapmam gerek. Ektirsek Nasil bir yol izlenir. Bana bi yardimci olursaniz gerçekten sevinirim hocam.
İyi gunler saygilarimla.
Op.Dr.Atilla KAYA
kösesniz demek için erken
endokrinoloji bölümüne gidebilirsiniz.

Ahmet
25 Ocak 2015

Slm hocam sakal bıyık sık deyil 1500 soracaktım
Op.Dr.Atilla KAYA
1 greft sakal ekimi 3 tl bıyık ekimi 5 tl

zahir
29 Ocak 2015

Hocam ben tavşan dudak ameliyatı oldum ameliyat yeri belli oluyor yaklaşık 1 santim boşluk var bundan rahatsız oluyorum maliyeti ne kadar kaç kök gerekir
Op.Dr.Atilla KAYA
1500 TL tutar

atilla
29 Ocak 2015

Hocam merhabalar bıyıklarımın gürlüğü normal sayılır fakat bazı yerlerde boşluklar var o boşluklara mevcut yerdeki gürlük gibi istiyorum resim atmak isterim ona göre bir fiyat çıkarabilirseniz sevinirim teşekkürler
Op.Dr.Atilla KAYA
info @ ideaklinik.com ye atabilirsiniz.

Volkan
06 Şubat 2015

Bıyık ekiminden sonra iyileşme süreci ne kadar sürüyor acaba
Op.Dr.Atilla KAYA
1-2 haftada büyük oranda düzelir

Selçuk
20 Şubat 2015

hocam merhaba.
sağ dudak tarafımda skarlı bölgeye bıyık ektirmek istiyorum. bölge altında kan dolaşımı mevcut. bi doktorla görüştüğümde iğne batırarak test etmişti ekilebilir demişti. bölge yaklaşık 2 santimetrekare sizce kaç greft ekilir ve ne kadar tutar. teşekkürler.
Op.Dr.Atilla KAYA
200 – 300 greft ekebiliriz

Sercan
21 Şubat 2015

Bıyıklarım var ama ektirmek istiyorum her kökte kaç kıl çıyor acabaa
Op.Dr.Atilla KAYA
bıyığa kesinlikle tekli kök ekilmeli, 2-3 kök içeren greftler ekilirse kötü görünür, doğalda da bıyıklar teklidir

yiğit
28 Mart 2015

Hocam kolay gelsin benim biyiğim var ancak bir tarafi seyrek olduğundan dolayı bir tarafi ince bir tarafi kalin duruyor yani terazisizlik var birde biraz daha kalin durmasni istiyorum bunun için engin bilginize dayanarak sizden bilgi istiyorum ektiricem teşekkür ederim saygilar.
Op.Dr.Atilla KAYA
İstediğiniz alanı istediğiniz kadar sıklaştırmak ve kalınlaştırmak mümkün

Mustafa
31 Mart 2015

Dudak-damak yarığı izini kapatmak için bıyık ekimi düşünüyorum.Sakallarımda problem yok ancak bilindiği üzere dikişli bölgelerin tahribatından dolayı bıyık çıkmıyor.Tamamen kamufle etmek için kaç kök gerekli olur?Teşekkür ederim.
Op.Dr.Atilla KAYA
100-200 kök yeterli olabilir

yavuz
05 Mayıs 2015

Sn hocam seyrek sekilde biyiklarim var 30 yasindayim. Ne kadar ekim yapilmali normal bir gorunum icin. fiyat tevadi suresi hakkinda bilgi verir misiniz
Op.Dr.Atilla KAYA
300 kök beklentinizi karşılayabilir
1 kök 5 tl

Mehmet
19 Mayıs 2015

Hocam ben bıyık bölgesinde belli bir kısımda ameliyat izi var orayada ekebiliyormuyuz
Op.Dr.Atilla KAYA
evet ekimle kamufle edebiliyoruz

Aras
01 Haziran 2015

Hocam sakalımın iki tarafındada aynı yerlerde boşluk var.Oraları doldurmak ve bıyığımla birleştirmek istiyorum.1200 köke kadar ekim düşünüyorum maliyeti ne olur ve ensemde çok boşluk yapar mı?
Op.Dr.Atilla KAYA
ensede boşluk oluşmaz.enseden alınırsa 1greft 4 tl

Omer
14 Haziran 2015

Hocam merhaba bıyığımda nohut kadar boşluk var ne kadar ekim yapılmalı ve maliyeti ne olur?
Op.Dr.Atilla KAYA
limitimiz 300 kök bedeli 1500 tl dir

ahmet
16 Haziran 2015

Hocam mrb sakal ve biyik ektirsem fiyati nekadar olur
Op.Dr.Atilla KAYA
ücretler için http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html sayfasına bakabilirsiniz

barış
19 Haziran 2015

Hocam tavsan dudak ameliyati oldum aslinda rahatsizlik duydugum bisey yokta ister istemez dudagimin ordasida ameliyat izi var ve serce parmagim kadar bosluk var oraya ekim yaptigim zamn sag sol da olan biyik la ayni deecedwki siklga kavusabilrmiyim
Op.Dr.Atilla KAYA
tek seansla istenen sıklığa ulaşılamaya bilir.

Halil
28 Haziran 2015

Hocam hic sakal ve bıyık yok kac kök lazim
Op.Dr.Atilla KAYA
senin istediğin sıklığa ve alana bağlı

Emre
30 Haziran 2015

Hocam bıyığımda küçüklükten bi yarık izi var çok küçük 1 santim filandır fiyatı nedir acaba? En fazla kaç tl tutar?
Op.Dr.Atilla KAYA
300 kök limitimiz var 1500 TL

Mehmet
02 Temmuz 2015

Hocam mrb sakal ekkirecgm ben kaç para olur fiyati 1 kok ne kadar olur randevu alabilir miyiz bilgin var mi? Adres neresi
Op.Dr.Atilla KAYA
Sıklık beklentinize göre 1000-3000 kök ekilebilir 1 kök 4 TL

ismail
04 Temmuz 2015

Hocam benim sakllalarim aslında çok iyi çoktan seviyorum sadece cenemde 2 cm karelik bir boşluk var ve sakkallarimi uzattığımı zaman bıyıklarını seyrek duruyor en çok istediğim şeyde burak ozcivit gibi bıyık bırakmak ne kadar maliyet tutar ve kesin çözüm alabilir miyiz ve size nasıl ulasabilirim
Op.Dr.Atilla KAYA
1500 TL olur

METE
09 Temmuz 2015

Hocam 27 yaşındayım köse sayılırım yanaklarda hemen hemen sakal yok , çene bıyık tarafı çok az sayılabilecek durumda, enseden alınıp ekildiğini duydum fakat ensede pek kıl yok, ben sadece halk tabiriyle top sakal dediğimiz bölgeye, yoğunlaştırmak istiyorum, enseden alınacak kıllar yetersiz diye düşünüyorum, bunun herhangi bi çıkar yolu var mı ? vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum..
Op.Dr.Atilla KAYA
ya sakalın gereksiz boyun kısmı yada ense kısmı kullanılır bunun dışında kök aldığımız yer yok

can
09 Temmuz 2015

hocam merhaba benim biyiklarim var çene bölgesinde sakalimda var yalniz yanaklarimda yeterince yok yanaklarima normal sekilde sakal olmasi icin nekadar ucret odemem gerekir
Op.Dr.Atilla KAYA
Sıklık beklentinize göre 1000-3000 kök yada daha fazla ekilebilir, ücrette buna göre çok değişir

Gökhan
17 Temmuz 2015

Hocam mrb.hormon hastasiyim. Hormonel nedenlerden dolayı sakalim yok.bıyıgimda cok az.çene kısmında biraz var.ama ailede köselikte var.komple ektirsek döküldükten sonra geri çıkar mı ? Bidd fiyat ne olur ?
Op.Dr.Atilla KAYA
Ekilen her kökten sakal çıkar, 1 kök 4 TL

murat
21 Temmuz 2015

Atilla bey 16 temmuzda sakal ekimi yaptırmıştım size ve şuan 6 gün oldu,ekilen sakallar daha önceden varolan sakallar göre uzama hızı çok yavaş bu normal bir durummu ve sıklaştırmak istesem kaç hafta sonra gelmem gerekir.
Op.Dr.Atilla KAYA
yavaş uzaması normal.13-15.gün yada 1 yıl sonra

Yasin
23 Temmuz 2015

Hocam merhaba bıyıgımın sag üst bölümünde burun deliğimin hemen alt sağ tarafında 1 cm lik bölümde az bıyık çıkıyor bıyıkta hafif yamuk duruyor maliyeti ne olur bu işlemin Teşekkürler
Op.Dr.Atilla KAYA
ücretler için http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html sayfasına bakınız

mehmet
25 Temmuz 2015

Hocam merhaba. Benim bıyık bölgemde dökülmeler oldu bıyık ektirsem onlarında bi süre sonra dökülme ihtimali var mı? Ekilen köklerin düzgün bi şekilde çıkacağının garantisi var mı?İşlemden sonra kaç gün izler kalır ?Teşekkür ederim kolay gelsin.
Op.Dr.Atilla KAYA
öncelikle dökülme nedeni önemli.muayene ile değerlendirip ekebiliriz

Oktay yıldız
19 Ağustos 2015

Merhaba hocam. Benim bıyık ve sakal bölgesine takviye yapılacak…ama bir arkafaydan duymuştum..sakal ekiminden sonra yüzde yaralar oluşuyor muş…bu doğrumudur
Op.Dr.Atilla KAYA
ekim yöntemine göre değişir.eğer ihtiyaç fazla değilse bizim ekimimizde çok belirgin iz olmaz ,rahatsız edici görüntü oluşmaz

Efe01
23 Ağustos 2015

Merhabalar hocam ben sakal ve bıyık ekimi yaptırdım ve sizi tanıyıp cevaplarinizi ve yazilarinizi okuduktan sonra pisman oldum yaptirdigima biyik ve sakala ekilen greftler kesinlikle tek köklü olmali demişsiniz ama bana 2 lilerde ekilmis benim sorum su:Sadece 2 li kök olan bölgeleri aldirip yerine tekli kök ektirebilir miyim ve biyigimin biraz daha sikilasmasini da istiyorum bunlar icin tahmini ücret ne olur ve yapilabilirligi var mi?
Op.Dr.Atilla KAYA
info @ideaklinik.com adresine fotoğraf gönderebilirsiniz.yada kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirebiliriz

bartu
02 Eylül 2015

slm hocam, ekilen bıyıkları dışardan bakan ekili bıyık olduğunu anlarmı? anlasa bile çok bariz belli olurmu bu sonrasında izi kalıyrmu geçme süresi nekadar tşk
Op.Dr.Atilla KAYA
Uygulayıcının bu konudaki becerisi önemlidir, doğru bir ekim yapılırsa anlaşılmaz

mehmet
09 Eylül 2015

Merhaba hocam,benim bıyık bölgem oldukça gür ancak birkaç noktada kellik var o kısımlara ve seyrek olan yanaklarıma ekim yaptırmak istiyorum.ancak merak ettiğim birşey var. Ekilecek olan kıl kökleri sadece enseden mi alınır?Benim boyun kısmımda sakal çok fazla o kısımdan alınıp ekim yapılması mümkün müdür? Birde işlem sonrasında oluşacak izlerin (kızarıklık,şişlik) geçmesi ne kadar zaman alır? Teşekkürler.
Op.Dr.Atilla KAYA
boyun bölgesindende alınabilir.15-20 gün gerekebilir.

musti
25 Eylül 2015

Merhaba hocam benim dogustan yarık dudak vardi estetik ameliyat oldum yara yeri yaklasık 1cm genis 1.5 cm uzunlugunda bıyık ekmem lazım ne kadar olur
Op.Dr.Atilla KAYA
300 köke kadar 1500 TL

hakan
10 Ekim 2015

Merhaba hocam ben köseyim bıyık ve çene kısmında var sadece yanak kısmı boş bana bunun için nekadar öderim ve ödeme şartları nasıl şimdiden teşekkür ederim
Op.Dr. Atilla KAYA
info @ideaklinik.com adresine fotoğraf gönderirseniz değerlendirebilirim

Barış
31 Ekim 2015

Hocam sakallarımm çok seyrek ve kısmi yok fiyatını sorabilirmiyimm
Op.Dr.Atilla KAYA
http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html
bu linkten ücretlere bakabilirsiniz

Akif cop
05 Kasım 2015

Hocam merhabalar benim anadan doğma dedikleri bir yara var burnunun altında 1cm1cm orada biyik olmuyor oraya biyik eğilimi fiyati ne olur
Op.Dr.Atilla KAYA
http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html bu adresten ücretlere bakabilirsiniz

Gurbetçi Adanalı
08 Kasım 2015

Yaşım 35 ve fazla sakal ve bıyığım yok fiyat ne yaparsınız.
Bu arada sakallarım ve bıyıklarım sert ama az ve dik geliyor uzatınca komik hissediyorum.
Op.Dr.Atilla KAYA
http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html bu adresten ücretlere bakabilirsiniz

abdullah
11 Kasım 2015

hocam taksitlendirme var mı?
Op.Dr.Atilla KAYA
🙁 yok

Emre Dürgel
16 Kasım 2015

Hocam Önümüzdeki Yaz sakal ve bıyık ekimi gerçekleştirmeyi düşünüyorumda acaba yara izleri ne kadar sürede ortadan kalkar operasyon tarihini ona göre belirliycem
Op.Dr.Atilla KAYA
kişsel yara iyileşme sürecine bağlı

Mert
16 Kasım 2015

Hocam bıyığım normal denecek kadar var sıkılaştırmanın ıstıyorum ama bir seansta istenılen sıklığa ulaşabılırmiyiz
Op.Dr.Atilla KAYA
sıkılaştırabiliriz