Home / Bıyık Ekimi Bilgileri / Bıyık Ekimi Fiyatları

Bıyık Ekimi Fiyatları

Aşağıda net ücretleri göreceksiniz ama ücretlerden önce bilmeniz gereken çok önemli bir şey var ondan söz etmeliyim. Gerek sağlık uygulamalarında ve gerekse estetik uygulamalarda önemli olan kalitedir, ödeyeceğiniz para değil elde edeceğiniz sonuç önemlidir. Ekimden sonra ektirdiklerini epilasyonla geri yok eden insanlar olduğunu bilerek iyi araştırma yapmalı, en kaliteli ekimi yaptırabileceğiniz yeri bulmaya çalışın.

Ekilmiş bıyık fotoğrafları ve ekim videoları için instagram.com/biyikekimi

Toplam ödenecek ücret kişinin sıklık beklentisine göre değişir. Bıyık ekimi fiyatı eksiklik ve kişinin sıklık beklentisine göre değişir ancak saç gibi çok yüksek rakamlarda kök nakli yapılamayacağı için fiyatlarda makul düzeylerde olmaktadır.

Ücreti araştırırken ekimin ayrıntılarını çok önemseyrek sorgulamalısınız, sorgulamanız gereken bir diğer şey de köklerin nereden alınacağıdır. Türkiye’de sadece İdea Klinikte sakalın gereksiz boyun kısmından alınan kökler bıyığa ekilmektedir. Kıl yapısı tıpkısı olduğu için daha doğal olur, saç ince telli olduğu için diğer bıyıklardan cansız kalabilir.

Doğal görünmeyen bir bıyığı bedava ektirseniz ne olacak ki gidip bir de tekrar yok etmek için yaptıracağınız epilasyon için ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda ne demek istediğimi kötü yapılmış bıyık ekimleri sayfası ekleyeceğim orada görebilirsiniz.
Genellikle sakal ekimiyle birlikte yapılır ama sadece bıyığa ekim yapılacağında ekilecek kök sayısı 300-800 arasında değişmektedir. Bıyıkta yara izi gibi dar alan ekimlerinde bu ekilecek kök sayısı çok daha az olmaktadır. Seyrek de olsa bazı abartılı beklentilerde 800 kökün üstünde de ekim yapılmaktadır.

Bıyık Ekimi Kaç Lira?

Fiyat kliniğin bu konudaki birikimine, bıyığı ekenlerin eğitim düzeyine (hemşire ve yardımcı personellerin ektiği klinikler daha ucuza çalışabilir), kliniğin fiyat politikasına ve ekilmesi planlanan köklerin sayısına göre değişebilir.
Makul fiyatlandırma belli bir rakama kadar sabit fiyat uygulanması ve bunun üstüne ekilen her greft için ek ücret alınmasıdır.

Net ücret almak için link https://www.ideaklinik.com/sanal-muayene-uygulamasi.html
Bu durumda akla şu soru gelebilir “benim bıyığımda 10-15 greft eksiği var bunun için ne kadar öderim” böyle durumlarda bir limit rakam uygulanmaktadır yoksa ekonomik olmaz, klinik tamamen zarar eder.
Ayrıca bu grup hastalar bitmek tükenmek bilmez sorularıyla doktorun önemli zamanını almaktadır.

Bıyıktaki yara ve yanık izleri gibi dar alan eksiklerinde ücretlendirme farklıdır. İzin büyüklüğüne göre değişmektedir.

Bir diğer farklılıktan daha söz edeyim; diyelimki yaptırdığınız ekimde küçük değişiklik yapmaya karar verdiniz veya sıklaştırmaya karar verdiniz. Bu durumda rötuş ekimi dediğimiz uygulama yapılıyor. Rötuş ekiminde ekilecek köklerin sayısında sınır yoktur, isterseniz 5 kök bile ektirebilirsiniz.

Burada şöyle bir soru soruluyor, ne kadar ektirirsem yeterli olur, tabi bu soru aynı zamanda ne kadar ücret ödeneceğini de gösterir, aşağıda göreceğiniz fotoğraftaki kişi bu konuda size fikir verecektir. Bu kişiye yaklaşık 350 tekli greft ekimi yapıldı.

Ne Kadar Bıyık Ekilir

Burada tabi ki kişinin beklentisi önemlidir. Hiç bıyığı olmayan bir kişiye 300 kök ekilirse seyrek ama farklılık yaratan düzeyde bıyıkları olur. Bu güne kadar ektiğimiz en yüksek sayı 2000 civarıdır. 2000 civarı ektiğimiz şahıs kulağına kadar uzayan bir alan belirlemiti ve oldukça sık ekmiştik.
Bıyığın ne kadar ekileceğini belirleyen faktörler;
– Çizilecek alanın genişliği, tasarlanan bıyığın genişliği
– Sıklık beklentisi, 1 cm kareye 5 kök ekilebileceği gibi 50 kökde ekilebilir
– Köklerin nereden alındığı, sakaldan alınan kökler daha kalıdır, daha sık görünür
– Kişinin kıl kalınlığı, enseden alınan kıllar biraz daha incedir ama ince telli kişilerde çok ince olabilmektedir, bu kişilerde aynı sayı ekilse de daha seyrek görünür.
– Var olan eksikliğin düzeyi; hiç bıyığı olmayanlara ekim yapıalbildiği gibi seyrek de olsa bıyığı olanlara da ekilmektedir, seyrek de olsa bıyık varsa ekilecek kök sayısı buna paralel azalır.
– Yara izi gibi durumlarda 50-150 kök yeterli olabilmektedir.

Bıyık Ekimi Öncesi Sonrası


Tüm bunların yanı sıra asıl önemli olan bıyık ekiminin kalitesidir kalitesiz bir bıyığı ucuza ektirip ömür boyu pişmanlık duymaktansa ya hiç ekim yaptırmamak yada para biriktirdikten sonra doğru bir işlem yaptırmak daha mantıklıdır.

Sakal Ekimi Fiyatları 2023

Sakal bölgesi bıyıktan çok geniş bir alandır ve ekilecek kök sayısı da buna göre çok değişir. Tabi ki ekilmesi planlanacak greft sayısı kişinin sıklık beklentisine göre çok değişir.
Sakal ekiminin ücretlendirilmesi ekilen kökün toplam sayısına göre yapılır, kökün alındığı yere göre ücreti de değişir.
Ayrıntılı ücretler için www.sakalekimi.com sitesinden bakabilirsiniz.

Önerim;
Yaptırdığınız işlemden pişmanlık duymamak için öncelikle ekimin kalitesini ve doğallığını araştırmalı son olarak ne kadar ücret ödeyeceğinizi araştırmalısınız. Parayı ne zaman olsa kazanırsınız ama pişman olduğunuz bir sonuçtan kurtulmanız o kadar kolay olmayabilir. Siz siz olun öncelikle işlemi yapacak kişinin (bıyık ekimi aynı anda sadece bir kişinin yapabileceği bir iştir) eğitim düzeyini öğrenmeden ekime karar vermeyin.

About admin

122 comments

 1. mesela 1200 lira enaz fiyat kaç kök olarak ekilir bu fiyata.tşkler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  limitimiz 300 kök 1500 tl

 2. BEN SADECE BIYK DUSUNUYORUM MODEL OLARAK SARKIK BIYIK ISTIYORUM. BYIKLARIM ASLINDA SIK AMA BENIM ICIN YETERSIZ BI FIYAT BILGISI ALABILIRMIYIM HOCAM
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1500 tl

 3. hocam bıyık ektirmek istiyorum fiyatı ne olur Babamda doktor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1 kök 5 tl

 4. remzi pala kermes

  Ben 10 yıla yakın zamandır bıyık bırakıyorum ,oldukça sık se sert bıyıklarım var.Lakin dudak tanyukarı doğru yarım cm gibi bir bölümü boş …genetik kaynaklı saırım bu bölüme ektirmek isterim.Saç ekimi yaptırdığımızda bıyıkda dahil edilirse fiyat toplam kök sayısına göremi hesaplanır????
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ektireceğiniz yere bağlı ben bıyık ekiyorum ama saç ekimiyorum

 5. Meraba ben sakal ve bıyık ektirmek istiyorum benim çene bölgemde yeterli sıklıkta sakalm var ama yanak ve bıyık kısımlarında tüy dolu bende bundan rahatsız oluyorm bunun fiyati ne olur sizce ve kaç kök gider şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıklık beklentinize göre 1500-10 000 tl arasında değişebilir

 6. hocam beni doğuştan bıyıklarım hiç çıkmadı. Köse değilim sakalım tam ve gür. Ama bıyıklarım yok. 1500 tl’ye bu bıyıksızlık işini halledermisiniz. teşk.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  300 kök ekilir , seyrek olur

  • Merhaba Sayın hocam benim sorunum bıyık bıraktığım da veya elle tutulacak kadar
   Uzadığın da zaman zaman psikolojik olarak bıyık yada sakal kopardığım için bıyklarımda seyrelmeler oldu buda eski görüntüsünü kaybetti bu da beni rahatsız ediyor bıyklarımds açılmalar olduşimdi ekim düşünüyorum ekim olurmu ekim olursa kaç Greg olur ve ne kadar tutar

 7. hocam elinize sağlık 300 kök Fiatı soracaktım
  eşref akyürek
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1500 TL

 8. Merhaba hocam kesin bıyık ekimi dusunuyorum burak ozciVit gibi olabilirmi seyrek çok ama benim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  birden fazla seansta olabilir

 9. Hocam Merhaba benim biyiklarim fena değil ama ben biraz daha sık istiyorum Malkoçoğlu tarzi yerinizi öğrenebilirmiyim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Bakırköy Yeşilyurttayız

 10. Bende hiç sakal yok köseyim gür bir sakal için kaç kök ektirmem gerek hocamız
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hiç sakalınız yoksa gür bir sakal beklentisi mantıklı değil çünkü enseyi tamamen boşaltmak gerekir. daha mantıklı bir beklenti oluşturmalısınız

 11. Hocam kolay gelsin biyik ve sakal ekimi icin normal bi insanda kac kok kullanılmalıdır maliyeti nedir ve kac gun surer cvp hocam Teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıklık beklentisine göre 1000 kökte olabilir 10 000 köte olabilir

 12. Hocam öncelikle merhaba bıyıklarım ne çok iyi nede çok kötü orta bir durumda burak özçivit gibi bıyık bırakmak istiyorum ama şuan baya zamanı var gibi duruyor bıyık ektirsem bu süreyi kısaltmış olur muyum ? şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kend haline olacaksa sabırlı olun

 13. Hocam bıyıgım var ama daha sık istiyorum, saç alınan bölge ya da ekim yapilan bolge belli olacak mı, ozetle islem yapıldığı anlaşılacak mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk bir kaç haftadan sonra anlaşılmaz

 14. Hocam iyi günler. Benim yasim 20hocam. Biyigimda cucugumde çok az killanma var birazda cenemde. Yanaklarim yok denecek kadar hocam. Babaminda pek sakali falan yok hocam. Genetik bir durumudur. Kosemiyim ben. Hocam gogsumdede killanma yokgenital bolgemde ve kkoltuk altimda var. Ne yapmam gerekiyor hocam 18yasindan beri 20yi bekle cikar dediler cikmadi hocam. Hastanede ne gibi testler yaptirmaliyim neler yapmam gerek. Ektirsek Nasil bir yol izlenir. Bana bi yardimci olursaniz gerçekten sevinirim hocam.
  İyi gunler saygilarimla.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kösesniz demek için erken
  endokrinoloji bölümüne gidebilirsiniz.

 15. Slm hocam sakal bıyık sık deyil 1500 soracaktım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1 greft sakal ekimi 3 tl bıyık ekimi 5 tl

 16. Hocam ben tavşan dudak ameliyatı oldum ameliyat yeri belli oluyor yaklaşık 1 santim boşluk var bundan rahatsız oluyorum maliyeti ne kadar kaç kök gerekir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1500 TL tutar

 17. Hocam merhabalar bıyıklarımın gürlüğü normal sayılır fakat bazı yerlerde boşluklar var o boşluklara mevcut yerdeki gürlük gibi istiyorum resim atmak isterim ona göre bir fiyat çıkarabilirseniz sevinirim teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ ideaklinik.com ye atabilirsiniz.

 18. Bıyık ekiminden sonra iyileşme süreci ne kadar sürüyor acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1-2 haftada büyük oranda düzelir

 19. hocam merhaba.
  sağ dudak tarafımda skarlı bölgeye bıyık ektirmek istiyorum. bölge altında kan dolaşımı mevcut. bi doktorla görüştüğümde iğne batırarak test etmişti ekilebilir demişti. bölge yaklaşık 2 santimetrekare sizce kaç greft ekilir ve ne kadar tutar. teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  200 – 300 greft ekebiliriz

 20. Bıyıklarım var ama ektirmek istiyorum her kökte kaç kıl çıyor acabaa
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bıyığa kesinlikle tekli kök ekilmeli, 2-3 kök içeren greftler ekilirse kötü görünür, doğalda da bıyıklar teklidir

 21. Hocam kolay gelsin benim biyiğim var ancak bir tarafi seyrek olduğundan dolayı bir tarafi ince bir tarafi kalin duruyor yani terazisizlik var birde biraz daha kalin durmasni istiyorum bunun için engin bilginize dayanarak sizden bilgi istiyorum ektiricem teşekkür ederim saygilar.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İstediğiniz alanı istediğiniz kadar sıklaştırmak ve kalınlaştırmak mümkün

 22. Dudak-damak yarığı izini kapatmak için bıyık ekimi düşünüyorum.Sakallarımda problem yok ancak bilindiği üzere dikişli bölgelerin tahribatından dolayı bıyık çıkmıyor.Tamamen kamufle etmek için kaç kök gerekli olur?Teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  100-200 kök yeterli olabilir

 23. Sn hocam seyrek sekilde biyiklarim var 30 yasindayim. Ne kadar ekim yapilmali normal bir gorunum icin. fiyat tevadi suresi hakkinda bilgi verir misiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  300 kök beklentinizi karşılayabilir
  1 kök 5 tl

 24. Hocam ben bıyık bölgesinde belli bir kısımda ameliyat izi var orayada ekebiliyormuyuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet ekimle kamufle edebiliyoruz

 25. Hocam sakalımın iki tarafındada aynı yerlerde boşluk var.Oraları doldurmak ve bıyığımla birleştirmek istiyorum.1200 köke kadar ekim düşünüyorum maliyeti ne olur ve ensemde çok boşluk yapar mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ensede boşluk oluşmaz.enseden alınırsa 1greft 4 tl

 26. Hocam merhaba bıyığımda nohut kadar boşluk var ne kadar ekim yapılmalı ve maliyeti ne olur?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  limitimiz 300 kök bedeli 1500 tl dir

 27. Hocam tavsan dudak ameliyati oldum aslinda rahatsizlik duydugum bisey yokta ister istemez dudagimin ordasida ameliyat izi var ve serce parmagim kadar bosluk var oraya ekim yaptigim zamn sag sol da olan biyik la ayni deecedwki siklga kavusabilrmiyim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tek seansla istenen sıklığa ulaşılamaya bilir.

 28. Hocam hic sakal ve bıyık yok kac kök lazim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  senin istediğin sıklığa ve alana bağlı

 29. Hocam bıyığımda küçüklükten bi yarık izi var çok küçük 1 santim filandır fiyatı nedir acaba? En fazla kaç tl tutar?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  300 kök limitimiz var 1500 TL

 30. Hocam mrb sakal ekkirecgm ben kaç para olur fiyati 1 kok ne kadar olur randevu alabilir miyiz bilgin var mi? Adres neresi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Sıklık beklentinize göre 1000-3000 kök ekilebilir 1 kök 4 TL

 31. Hocam benim sakllalarim aslında çok iyi çoktan seviyorum sadece cenemde 2 cm karelik bir boşluk var ve sakkallarimi uzattığımı zaman bıyıklarını seyrek duruyor en çok istediğim şeyde burak ozcivit gibi bıyık bırakmak ne kadar maliyet tutar ve kesin çözüm alabilir miyiz ve size nasıl ulasabilirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1500 TL olur

 32. Hocam 27 yaşındayım köse sayılırım yanaklarda hemen hemen sakal yok , çene bıyık tarafı çok az sayılabilecek durumda, enseden alınıp ekildiğini duydum fakat ensede pek kıl yok, ben sadece halk tabiriyle top sakal dediğimiz bölgeye, yoğunlaştırmak istiyorum, enseden alınacak kıllar yetersiz diye düşünüyorum, bunun herhangi bi çıkar yolu var mı ? vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ya sakalın gereksiz boyun kısmı yada ense kısmı kullanılır bunun dışında kök aldığımız yer yok

 33. hocam merhaba benim biyiklarim var çene bölgesinde sakalimda var yalniz yanaklarimda yeterince yok yanaklarima normal sekilde sakal olmasi icin nekadar ucret odemem gerekir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Sıklık beklentinize göre 1000-3000 kök yada daha fazla ekilebilir, ücrette buna göre çok değişir

 34. Hocam mrb.hormon hastasiyim. Hormonel nedenlerden dolayı sakalim yok.bıyıgimda cok az.çene kısmında biraz var.ama ailede köselikte var.komple ektirsek döküldükten sonra geri çıkar mı ? Bidd fiyat ne olur ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Ekilen her kökten sakal çıkar, 1 kök 4 TL

 35. Atilla bey 16 temmuzda sakal ekimi yaptırmıştım size ve şuan 6 gün oldu,ekilen sakallar daha önceden varolan sakallar göre uzama hızı çok yavaş bu normal bir durummu ve sıklaştırmak istesem kaç hafta sonra gelmem gerekir.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yavaş uzaması normal.13-15.gün yada 1 yıl sonra

 36. Hocam merhaba. Benim bıyık bölgemde dökülmeler oldu bıyık ektirsem onlarında bi süre sonra dökülme ihtimali var mı? Ekilen köklerin düzgün bi şekilde çıkacağının garantisi var mı?İşlemden sonra kaç gün izler kalır ?Teşekkür ederim kolay gelsin.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  öncelikle dökülme nedeni önemli.muayene ile değerlendirip ekebiliriz

 37. Merhaba hocam. Benim bıyık ve sakal bölgesine takviye yapılacak…ama bir arkafaydan duymuştum..sakal ekiminden sonra yüzde yaralar oluşuyor muş…bu doğrumudur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ekim yöntemine göre değişir.eğer ihtiyaç fazla değilse bizim ekimimizde çok belirgin iz olmaz ,rahatsız edici görüntü oluşmaz

 38. Merhabalar hocam ben sakal ve bıyık ekimi yaptırdım ve sizi tanıyıp cevaplarinizi ve yazilarinizi okuduktan sonra pisman oldum yaptirdigima biyik ve sakala ekilen greftler kesinlikle tek köklü olmali demişsiniz ama bana 2 lilerde ekilmis benim sorum su:Sadece 2 li kök olan bölgeleri aldirip yerine tekli kök ektirebilir miyim ve biyigimin biraz daha sikilasmasini da istiyorum bunlar icin tahmini ücret ne olur ve yapilabilirligi var mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ideaklinik.com adresine fotoğraf gönderebilirsiniz.yada kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirebiliriz

 39. slm hocam, ekilen bıyıkları dışardan bakan ekili bıyık olduğunu anlarmı? anlasa bile çok bariz belli olurmu bu sonrasında izi kalıyrmu geçme süresi nekadar tşk
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Uygulayıcının bu konudaki becerisi önemlidir, doğru bir ekim yapılırsa anlaşılmaz

 40. Merhaba hocam,benim bıyık bölgem oldukça gür ancak birkaç noktada kellik var o kısımlara ve seyrek olan yanaklarıma ekim yaptırmak istiyorum.ancak merak ettiğim birşey var. Ekilecek olan kıl kökleri sadece enseden mi alınır?Benim boyun kısmımda sakal çok fazla o kısımdan alınıp ekim yapılması mümkün müdür? Birde işlem sonrasında oluşacak izlerin (kızarıklık,şişlik) geçmesi ne kadar zaman alır? Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  boyun bölgesindende alınabilir.15-20 gün gerekebilir.

 41. Merhaba hocam benim dogustan yarık dudak vardi estetik ameliyat oldum yara yeri yaklasık 1cm genis 1.5 cm uzunlugunda bıyık ekmem lazım ne kadar olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  300 köke kadar 1500 TL

 42. Merhaba hocam ben köseyim bıyık ve çene kısmında var sadece yanak kısmı boş bana bunun için nekadar öderim ve ödeme şartları nasıl şimdiden teşekkür ederim
  Op.Dr. Atilla KAYA
  info @ideaklinik.com adresine fotoğraf gönderirseniz değerlendirebilirim

 43. hocam taksitlendirme var mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  🙁 yok

 44. Hocam Önümüzdeki Yaz sakal ve bıyık ekimi gerçekleştirmeyi düşünüyorumda acaba yara izleri ne kadar sürede ortadan kalkar operasyon tarihini ona göre belirliycem
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kişsel yara iyileşme sürecine bağlı

 45. Hocam bıyığım normal denecek kadar var sıkılaştırmanın ıstıyorum ama bir seansta istenılen sıklığa ulaşabılırmiyiz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıkılaştırabiliriz

 46. Slm hocam 28 yaşındayım sadece TOP sakal bolumu sakalım cıkıyor yuzumum ortasında cok az sakal cıkıyor hocam sadece yuzumum ıyı tarafına kac kok yeter
  Fiyatı ne kadar olur
  Kac kuk yeter
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ideaklinik.com ye fotoğraf gönderirseniz daha rahat bilgilendirebilirim

 47. Hocam izmirde bulunuyormuşsunuz ne zamanları izmirde olduğunuzu söylerseniz tedaviye geleceğim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  üzgünüm ,izmir kliniğimizde bıyık ekimi yapmıyorum

 48. Hocam merhaba. Benim çenem dudaklarımla aynı hizada değil biraz geride ve çenemde pek gür bi sakalım yok. Çeneye ekilecek sakallara en fazla kaç derecelik bi açı verilebilir ? Sizce bu yöntemle gür bi çene sakalıyla daha güzel bi görüntü elde edilebilir mi ? Ayrıca bıyıklarım var sıklığı fena değil ama sert çıkmıyor o bölgeyide gürleştirip malkoçoğlu bığıyı elde edilebilir mi ? Ve bu işlemler sonucu fiyat tablomuz ne olur ? Sayğılarımla
  Op.Dr.Atilla KAYA
  daha net bişiler söylemek için info @ideaklinik.com ye fotoğraf gönderin değerlendirelim.lersinizsakalda açıyı varolan kılların açısına uygun ekmek durumundayız ,yoksa güzel durmaz.bıyık içinde ekim sınırlarını belirlersiniz,belirlediğiniz alana ekim yapılabilir

 49. Hocam bıyığım var fakat istediğim kadar yoğun değil . ara ara boşluklar mevcut. Hocam çok gür bi ekim istiyorum burak özçivit vari bi bıyık ekimi beklemek hayalperestlik mi yoksa olabilir mi ? hocam ayrıca hizmet sektöründe çalışıyorum iyileşme süreci tahmini ne kadar
  Op.Dr Atilla KAYA
  makul ve mantıklı olmak kaydıyla istediğiniz sıklık ve şekilde ekim yapabiliriz.iyileşme süreci kişisel özelliklerinize göre değişir

 50. merabalar hocam bende bıyık ekimi yaptırmak istiyorum hiç yok denecek kadar az en fazla ne kadar ekim yapabilirsiniz fiyatı önemli degil 2 bin kök eke bilirmisiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bıyık alanı sınırlı olduğu için bir defada 2000 kök ekimi yapmak zor.gelirseniz değerlendirip ne kadar bıyığa ihtiyacınız var belirleyip ekebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek*