Home / Bıyık Ekimi Bilgileri / Bıyık Ekimi Fiyatları

Bıyık Ekimi Fiyatları

Aşağıda net ücretleri göreceksiniz ama ücretlerden önce bilmeniz gereken çok önemli bir şey var ondan söz etmeliyim. Gerek sağlık uygulamalarında ve gerekse estetik uygulamalarda önemli olan kalitedir, ödeyeceğiniz para değil elde edeceğiniz sonuç önemlidir. Ekimden sonra ektirdiklerini epilasyonla geri yok eden insanlar olduğunu bilerek iyi araştırma yapmalı, en kaliteli ekimi yaptırabileceğiniz yeri bulmaya çalışın.

Ekilmiş bıyık fotoğrafları ve ekim videoları için instagram.com/biyikekimi

Toplam ödenecek ücret kişinin sıklık beklentisine göre değişir. Bıyık ekimi fiyatı eksiklik ve kişinin sıklık beklentisine göre değişir ancak saç gibi çok yüksek rakamlarda kök nakli yapılamayacağı için fiyatlarda makul düzeylerde olmaktadır.

Ücreti araştırırken ekimin ayrıntılarını çok önemseyrek sorgulamalısınız, sorgulamanız gereken bir diğer şey de köklerin nereden alınacağıdır. Türkiye’de sadece İdea Klinikte sakalın gereksiz boyun kısmından alınan kökler bıyığa ekilmektedir. Kıl yapısı tıpkısı olduğu için daha doğal olur, saç ince telli olduğu için diğer bıyıklardan cansız kalabilir.

Doğal görünmeyen bir bıyığı bedava ektirseniz ne olacak ki gidip bir de tekrar yok etmek için yaptıracağınız epilasyon için ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda ne demek istediğimi kötü yapılmış bıyık ekimleri sayfası ekleyeceğim orada görebilirsiniz.
Genellikle sakal ekimiyle birlikte yapılır ama sadece bıyığa ekim yapılacağında ekilecek kök sayısı 300-800 arasında değişmektedir. Bıyıkta yara izi gibi dar alan ekimlerinde bu ekilecek kök sayısı çok daha az olmaktadır. Seyrek de olsa bazı abartılı beklentilerde 800 kökün üstünde de ekim yapılmaktadır.

Bıyık Ekimi Kaç Lira?

Fiyat kliniğin bu konudaki birikimine, bıyığı ekenlerin eğitim düzeyine (hemşire ve yardımcı personellerin ektiği klinikler daha ucuza çalışabilir), kliniğin fiyat politikasına ve ekilmesi planlanan köklerin sayısına göre değişebilir.
Makul fiyatlandırma belli bir rakama kadar sabit fiyat uygulanması ve bunun üstüne ekilen her greft için ek ücret alınmasıdır.

Net ücret almak için link https://www.ideaklinik.com/sanal-muayene-uygulamasi.html
Bu durumda akla şu soru gelebilir “benim bıyığımda 10-15 greft eksiği var bunun için ne kadar öderim” böyle durumlarda bir limit rakam uygulanmaktadır yoksa ekonomik olmaz, klinik tamamen zarar eder.
Ayrıca bu grup hastalar bitmek tükenmek bilmez sorularıyla doktorun önemli zamanını almaktadır.

Bıyıktaki yara ve yanık izleri gibi dar alan eksiklerinde ücretlendirme farklıdır. İzin büyüklüğüne göre değişmektedir.

Bir diğer farklılıktan daha söz edeyim; diyelimki yaptırdığınız ekimde küçük değişiklik yapmaya karar verdiniz veya sıklaştırmaya karar verdiniz. Bu durumda rötuş ekimi dediğimiz uygulama yapılıyor. Rötuş ekiminde ekilecek köklerin sayısında sınır yoktur, isterseniz 5 kök bile ektirebilirsiniz.

Burada şöyle bir soru soruluyor, ne kadar ektirirsem yeterli olur, tabi bu soru aynı zamanda ne kadar ücret ödeneceğini de gösterir, aşağıda göreceğiniz fotoğraftaki kişi bu konuda size fikir verecektir. Bu kişiye yaklaşık 350 tekli greft ekimi yapıldı.

Ne Kadar Bıyık Ekilir

Burada tabi ki kişinin beklentisi önemlidir. Hiç bıyığı olmayan bir kişiye 300 kök ekilirse seyrek ama farklılık yaratan düzeyde bıyıkları olur. Bu güne kadar ektiğimiz en yüksek sayı 2000 civarıdır. 2000 civarı ektiğimiz şahıs kulağına kadar uzayan bir alan belirlemiti ve oldukça sık ekmiştik.
Bıyığın ne kadar ekileceğini belirleyen faktörler;
– Çizilecek alanın genişliği, tasarlanan bıyığın genişliği
– Sıklık beklentisi, 1 cm kareye 5 kök ekilebileceği gibi 50 kökde ekilebilir
– Köklerin nereden alındığı, sakaldan alınan kökler daha kalıdır, daha sık görünür
– Kişinin kıl kalınlığı, enseden alınan kıllar biraz daha incedir ama ince telli kişilerde çok ince olabilmektedir, bu kişilerde aynı sayı ekilse de daha seyrek görünür.
– Var olan eksikliğin düzeyi; hiç bıyığı olmayanlara ekim yapıalbildiği gibi seyrek de olsa bıyığı olanlara da ekilmektedir, seyrek de olsa bıyık varsa ekilecek kök sayısı buna paralel azalır.
– Yara izi gibi durumlarda 50-150 kök yeterli olabilmektedir.

Bıyık Ekimi Öncesi Sonrası


Tüm bunların yanı sıra asıl önemli olan bıyık ekiminin kalitesidir kalitesiz bir bıyığı ucuza ektirip ömür boyu pişmanlık duymaktansa ya hiç ekim yaptırmamak yada para biriktirdikten sonra doğru bir işlem yaptırmak daha mantıklıdır.

Sakal Ekimi Fiyatları 2023

Sakal bölgesi bıyıktan çok geniş bir alandır ve ekilecek kök sayısı da buna göre çok değişir. Tabi ki ekilmesi planlanacak greft sayısı kişinin sıklık beklentisine göre çok değişir.
Sakal ekiminin ücretlendirilmesi ekilen kökün toplam sayısına göre yapılır, kökün alındığı yere göre ücreti de değişir.
Ayrıntılı ücretler için www.sakalekimi.com sitesinden bakabilirsiniz.

Önerim;
Yaptırdığınız işlemden pişmanlık duymamak için öncelikle ekimin kalitesini ve doğallığını araştırmalı son olarak ne kadar ücret ödeyeceğinizi araştırmalısınız. Parayı ne zaman olsa kazanırsınız ama pişman olduğunuz bir sonuçtan kurtulmanız o kadar kolay olmayabilir. Siz siz olun öncelikle işlemi yapacak kişinin (bıyık ekimi aynı anda sadece bir kişinin yapabileceği bir iştir) eğitim düzeyini öğrenmeden ekime karar vermeyin.

About admin

122 comments

 1. hocam merhaba bıyık ekimi yaptırsam şok dökülme denen olay olacak mı olmazsa kesin yaptırmayı düsünüyorum
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bıyık bölgesi çok fazla kanlandığı için şok dökülme çok az görülür.dökülmede kişisel özelliklerinde önemli

 2. Hocam merabalar 22 yaşıma yeni girdim bıyıklarım ve sakallarm var ancak yanaklarmın yarısında sakal mevcut olup çene altı ve boyun bölgesinde yoğun sakal mevcut.Boyun bölgesinde sakal alıp bıyık bölgesine ekim yapma durumunuz var mı ? Ya da yaştan dolayı biraz daha bekleyim mi ? Teşekkr ederim şmdiden 🙂
  Op Dr Seher Şirin
  22 Yaşından sonra değişme ihtimali yok, sakalın gereksiz yerlerinden alıp ekmek daha doğru çünkü kıl yapısı aynıdır, saçtan da ekiyoruz ama biraz ince telli oluyor

 3. Malkocoglu biyigi gibi istiyorum burak ozcivite gibi maliyeti nedir
  Op Dr Adil Altınsoy
  Şu anki bıyık sıklığınıza göre 1200-3000 TL arasında değişebilir

 4. Iyi günler bende bıyık ektirmek istiyorum iki taraflı uzatmak istiyorum ülkücü bıyığı gibi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İstediğiniz şekil ve sıklıkta ekim yapabiliriz tabiki makul ölçülerde

 5. 300-500 civarı bıyık ekimi yaptırmak istiyorum. Ekimden sonra belli bir süre geçtikten sonra sinek kaydı traş olduğumuzda bıyık ektirdiğimiz belli olurmu
  Saygılar
  Op Dr Atilla Kaya
  Doğru yöntemle ekilirse pek fark edilmez

 6. İyi günler hocam. Ben 23 yaşımdayım, benim babamda ve abilerimde bıyık var yani genetik olarak güzel ve gür bıyıklı bir yapıya sahibiz ama. Benimki seyrek biraz. Yani yaş itibarı ile daha erken mi yoksa bundan sonra daha gelişmez mi? Seyrek olan yerlere ekim yaptırırsak fiyat nasıl olur? Şimdiden teşekkürler.
  Op Dr Atilla Kaya
  23 yaşından sonra bıyık çıkması beklenmez, istediğiniz kadar sıklaştırabiliriz. Sıklık beklentinize göre 1500-300 TL arasında değişir.

 7. Merabalar hocam bi sorum olcakti burak ozcivitin biyik modeli gunumuzde cook moda bu yuzden oyle bir biyik ekimi dusunuyorum en az kac kok hucre gerekli ve sakalin rengi onemlimi atiyorum hafif siyah bir sakala sahip biri koyu ve gur bir biyik elde edebilirmi tesekkurler
  Op Dr Atilla Kaya
  En az 300 kök ekilmeli ama şu an var olan bıyık ve sıklık beklentinize göre çok daha fazla olabilir

 8. Hocam Merhabalar Bıyık ekiminde kök sadece saçtan mı alınıyor gürleştirmek istiyorum.?Saç ekimide düşündüğüm için köklerimi saçlarımda kullanmak istiyorum çözüm nedir iyi günler.
  Op Dr Atilla Kaya
  boyun bölgesinde alınabilecek kıl varsa sakaldan alınıp ekilebilir

 9. Hocam merhaba benim bıyıklarım dik sert ve çok şekilsiz çıkıyor.
  ayrıca eksik yerleri de var buna bir çözüm bulabilir misiniz?
  Op Dr Atilla Kaya
  bıyık ekimi yapılabilir

 10. s.a hocam bıyığım badem bıyık ben gür kalın dudak üstlerine yayılan bıyık istiyorum. fakat maddi durumum çok iyi değil yani sürpriz bir fiyat beni zorlar. tedaviye başlamadan beni görüp istediğimi anlayıp fiyat veriliyormu. yoksa iş bitene kadar ne kadar çıkacağı belli olmuyormu teşşkr ederim şimdiden
  Op Dr Atilla Kaya
  info @ideaklinik.com ye fotoğraf gönderirseniz yaklaşık ne kadar kök gerektiğini size söyeleyebilirim.

 11. Hocam selamlar

  Benim biyiklarim (gençken yanlış kullandığım tüy Dökücü krem vs den dolayi) dengesiz çıkıyor. Bir bölge en erken sık ve gür bazi bölgeler normal bir bölge çok seyrek
  Anlayacağınız berbat bir durum biyiklarimi uzatamiyorum sürekli almak zorundayım. Tedavi için öneriniz nedir lazerle hepsini aldirip sonra mi ektireyim yoksa dengeli mi ektireyim

  Iyi çalışmalar
  Op Dr Atilla Kaya
  muayene ile değerlendirip ne yapılabileceğine öyle karar vermek gerekir

 12. Hocam bıyık ekildikten sonra ömür boyu kalabilir galiba yani ilerde dökülme olmaz deme?
  Op Dr Atilla Kaya
  sorun olmaz

 13. mrb hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama benim bıyıklarım gür değil burak özçivitinki gibi bıyık istiyorum ama bildiğim kadarıyla saçdan alıp ekiyorsunuz benim saçlarım dalgalı ama başka bi yerden düz saçdan alınıp ekilme gibi olurmu saygılar hocam
  Op.Dr.Mehmet KARTAL
  başka bir yer derken ???

 14. Hocam benim sakalim seyrek biraz siklasdirmak isdiyorum sakal uzunken ekim yapiliyomu
  Op.dr.seher ŞİRİN
  ekebiliriz

 15. Ahmet Ali KESMÜK

  Hocam iyi günler benim bıyığım seyrek hemde zor büyüyor
  Ekilecek bıyıkda zor mu büyüyor yoksa normal mi büyür
  Mesela 300 kök ektirsem çok sık olmasada bi bıyık görünümü için 300 kök yeterli mi
  Teşekkürler
  Op.Dr.Mehmet KARTAL
  muayene ile değerlendirp ekim yapabiliriz

 16. Hocam bıyık ekiminde ektiğiniz kökler %100 tutuyor mu yoksa saçtaki gibi tutmama ihtimali var mı?
  Op Dr Adil Altınsoy
  tutmaması için bir neden yok

 17. Göğüs kıllarından ekim yapılabilir mi? tel kalınlıgı biyiga yakin.
  Op Dr Atilla Kaya
  göğüs kılları bıyıkta kullanılması uygun değil yeterli dolgunluk oluşturmaz

 18. Merhabalar hocam, benim sorun ekim yapıldıktan sonra ekilen kököklerde zayıflama olur mu yani hemen gür bir sekilde cıkmaya baslar mi yoksa belli bir sure mi gecmesi gerekir ?
  Op.Dr.Mehmet KARTAL
  şok dökülme olabilir.

 19. adil hocam merhaba sakal ektirmek istiyorumda benim yüz bölgesinde nerdeyse fazla sakal çıkmıyor tüylenme oluyor bunun sonucunda bana maliyeti ne çıkar ektirme işlemi yaptırırsam
  Op Dr Adil Altınsoy
  ya fotoğraf gönderin yada muayeneye gelebilrsiniz.kliniğimizde muayene ücretsiz.durumunuzu ve ihtiyacı birlikte saptayabiliriz

 20. Hocam benim sakal ve biyikim hiç yok sadece çene altında biraz var tamam bi şekilde yapsak maliyeti ne olur tşk
  Op Dr Atilla Kaya
  kliniğimizde muayene ücretsiz,gelirseniz muayene ile değerlendirebiliriz yada info @ideaklinik.com ye fotoğraf gönderirseniz değerlendirebiliriz

 21. hocam merhabalar bir sorum olcakti yaza biyik ekimi dusunuyorum 300 ila 350 kok dusunuyorum ekimi yaptiktan sonra ekilen koklerin dusme kopma yada yanma riski varmidir
  Op. Dr. seher ŞİRİN
  Siz zorlayacak şekilde yerinden çıkarmazsanız zarar görmez, hepsinden bıyık çıkar

 22. Hocam sakalim var ama biyik hic yok denecek kadar az. Yas 22. Dudak kenarlarimda sivilceden olusmus izler var. Bunlar biyik ekimiyle kapanabilir mi. O bolgelerde hic kil yok.
  Op Dr Atilla Kaya
  evet bıyık ekimiyle kapanır

 23. hocam merhabalar bi sorum olcaktibiyik ekiminde yuzde iz sisme veya delik gibi goruntu olusurmu ayrica biyik ekilen koklerin altindan yeniden kok cikarmi bi sorum daha olcak cene kisminin kenarlarindaki kokleri bosaltmak istiyorum mumkunmudur epilasyonla felan gerceklesirmi
  Op.dr.seher ŞİRİN
  dudaklarınızda şişlik olabilir.21 yaşı geçtiyseniz alttan çıkması beklenmez.çene kısmının altındaki kökler alınıp,bıyığa ekilebilir.ayrıca epilasyonda yaptırabilirsiniz

 24. merhaba
  biyigim var fakat ağız kenarlari boş.
  ben agiz kenarlarından aşağıya doğru az bisey ektirmek istiyorum. sanırım 40 50 kök yeterli bu mümkünmü?
  Op.Dr.Mehmet KARTAL
  ekilebilir

 25. Hocam merhaba. Geçen gün makine ile tıraş olurken bıyık bölgemin sağ üst kısmından bir miktar kıl koptuğunu fark ettim. Tekrar uzamaya başlayınca orada oluşan boşluktan dolayı fark ettim. Bıyıklarda bir asimetri olustu bu yüzden. Yaklaşık 10 gündür kesmiyorum ancak o ufak bölgede uzama da olmuyor. Sizce koptuğu için çıkmama ihtimali var mı?
  Op Dr Adil Altınsoy
  saçkıran olabilir,dikkat edin

 26. Merhaba, 23 yaşındayım. Bıyıklarım sakalıma oranla biraz azlar. Fakat ne kadar jiletle kessem de bir türlü gürleşmediler. Gürleşmesi konusunda da yardımcı oluyor mu bıyık ekimi ve 100 kök ektirme imkanı yok mudur en az 300 kök mü limit ?
  Op Dr Atilla Kaya
  100 kök ektirsenizde 300 kök bedeki ödersiniz.

 27. hocam benım bıyıklarım var ama malkoçoğlu bıyıgı yaptırmak istiyorum foto gondersem degerlendırırmısınız ayrıca ıstanbulun neresındesınız
  Op Dr Atilla Kaya
  idea klinik bakırköy şubesindeyim.gelirsiniz muayene ile değerlendirip malkoçoğlu bıyığı olup olamayacağına birlikte karar veririz

 28. Hocam bıyıklarım gürleşip istediğim gibi olmuyor acaba e-mail yoluyla fotoğraf göndersem fiyat alabilirmiyim
  Op Dr Adil Altınsoy
  info @ideaklinik.com adresine fotoğraf gönderebiilirsiniz

 29. Hocam iyi aksamlar neden 100 kok icin de bin bes yuz tl odeniyor. 300 nerde 100 ekim nerde ayni emek sarfedilmiyo ayrica 100 kok te 500 tl etmesi lazim en kotu 500 tl herkesin 300 koke ihtiyaci olmayabilir musterilerinize en kotu 100 kok ekim 500 tl karsiliginda ekim yapmanizi tavsiye ederim benim 100 koke ihtiyacim var neden 300 kok ekilen arkadaslarla ayni ucreti odeme mecburiyetinde olalim
  Op Dr Atilla Kaya
  haklısın,bizde ektirmeyip başka merkezdede ektirebilirsin

 30. hocam doğuştan bıyık eksikliğim var çözümü varmı ?
  Op Dr Atilla Kaya
  bıyıklar doğarken olmaz ergenlik ve sonrası çıkar.yaşınız uygunsa bıyık ektirbilirsiniz

 31. hocam benim sakalim seyrek ama sakal aralarinda kalinlasmamis tuyler var bunlar permatik me keserek kalinlasabilirmi
  Op.dr.seher ŞİRİN
  sakal yapısı,gelişimi genetiktir.dışardan yapılan hiçbir uygulama yapısını değiştirmez

 32. Mrb hocam sze ekm yptrmk ıcn glmk istyrm il yer adres olrk yer blmyrm yrdmcı olrsnz svnrm
  Op Dr Atilla Kaya
  ben bakırköy şubedeyim.ama kime ekim yaptırmak istiyorsanız bilgilerine şu linkten ulaşabilirsiniz.https://www.ideaklinik.com/iletisim

 33. Hocam yaş 22 bıyık ve cücük kısmında kıllanma var ama yetersiz sakalım gayet normal ne önerirsiniz
  Op DR Adil Altınsoy
  ekim yapılabilir

 34. Selamunaleykum. Hocam Tavşan dudak Doğdum. ameliyat olduktan sonra 1 buçuk cm lik dikiş izi var oraya bıyık ekme şansımız varmi ? Detaylı bilgi alabilirmiyim ?? Telefon 05383692452
  Op Dr Atilla Kaya
  ekilebilir.

 35. hocam merhaba.. 1500 tl’lik bıyık ektirme maliyeti nasıl taksitlendiriliyor? Teşekkürler..
  Op Dr Atilla Kaya
  taksit yapmıyoruz,nakit ekim yapıyoruz

 36. Hocam sakallarım ergenlik donemınde oldukca guzel cıkıyordu..Bir sinekkaydı tras oldum,o gunden sonra hayatım karardı..Sanırım yanlıs yonde kestım..Sakallarım ve bıyıklarım sımdı oldukca sert,gur ve dık cıkıyor.Psıkolojim bozuldu.Sakalları ve bıyıkları komple alıp sıl bastan yapamaz mıyım ? Fiyatı onemli degil ensem de gur.Cevabınızı heyecanla bekliyorum
  Op DR Adil Altınsoy
  üzgünüm size yapılabilecek bişi yok

 37. Hocam iyi çalışmalar benim sorum şöyle. Kıvırcık saçım var bıyıklarım da tel tel gözüküyor biraz sağa sola dönük oluyor birazda seyrek kendi saç kökumuz den Ekim yapılırsa çıkan biyik yine kıvırcık mi olur yoksa düz mu
  Op Dr Atilla Kaya
  saç uzadıkça kıvrılır.bıyık uzun olmadığı için pek kıvrılmaz

 38. Merhaba hocam yaşım 18 bıyıklarım tüy şeklinde sakalım hiç yok kösemiyimdir eğer köse isem sakal ve bıyık ekimi seyrek biçimde kaç tl olur
  Op.dr.seher ŞİRİN
  henüz sakal bıyık gelişimi sürecin tamamlanmamış.21 yaş bitene kadar beklemelisin.bu arada ailedeki erkeklerin bu süreçlerini araştır.eğer gelişim geç oluyorsa boş yere ekim yapılammalı

 39. sakalım ve bıyıklarım bölgesl olarak döküldü saçımında bazı bölgelerinde dökülme oldu. ne yapmalıyım
  Op Dr Atilla Kaya
  saçkıran var sizde.tedavi almalısınız.sadbe kullanabilirsiniz

 40. Hocam 16 yaşındayım. Banada ekim yaparmısınız.
  Op Dr Atilla Kaya
  hayır yapmayız.erken

 41. Merhaba hocam biyigimin sol üst burnunun yanında zeytin kadar bir boşluk var ektirmek istiyorum bana maliyeti ne olur iyi günler dilerim
  Op Dr Atilla Kaya
  Ekilecek kök sayısına göre belirlenir, ekilecek kök sayısı da kişinin beklentisine göre değişir. 1 kök bıyık ekimi 5 Liradır ilk ekimde kaç kök ektirirseniz ektirin 300 kök bedeli alınır.

 42. Hocam beyazlayan bıyıklarin yerine siyah bıyık ekilebilir mi bunlar daha sonra beyazlar mi .Teşekkürler
  Op Dr Mehmet Kartal
  ekilebilir,fakat zamanla onlarda beyazlayacaktır

 43. Hocam muayene ücreti alıyormusunuz. Ve eğer dudak altımdaki bölgeye ve bıyıklarımı biraz sıklaştırma işlemi yaparsam bu belli olurmu dışardan. Belli olursa kaç gün içerisinde bu belirti geçer kimse anlamaz.
  Op Dr Atilla Kaya
  muayene ücreti almıyoruz.10-12 günde belli olmaz.

 44. Slm çene kısmı seyrek following asaşı seyrek ektırmek istiyorum bıyık çıkmış yanak çene altı saol yeriniz nerde
  Op Dr Atilla Kaya
  Nişantaşı şubemizle görüşebilirsiniz

 45. hocam benim bıyığımda bir kalemin uç kısmı kadar ufak bir boşluk var ortalama nekadar fiyat çıkarabilirsiniz
  Op Dr Atilla Kaya
  1000 TL ödersiniz

 46. Hocam merhabalar öncelikle sakalım gıdık bölgesi de gür olmuyacak şekilde var yanak kısımlarından da boş faullerde de az bıyıklarda da gür olmuyacak şekilde var yaşım 24 ne kadar maliyeti olur ?
  Yardımcı olursanız sevinirim
  Op Dr Atilla Kaya
  info @ideaklinik.com adresine fotoğraf gönderirseniz değerlendirebiliriz

 47. Hocam ben 19 yaşındayım bıyığım hiç yok malkoçoğlu gibi bi bıyık istiyorum benim yaşımda ekim yapılıyomu bide yapılıyosa fiyatı ne olur ve yeriniz nerde
  Op Dr Atilla Kaya
  21 yaş bitene kadar beklemelisin

 48. Mehmet Eraslan

  Selam bende buradaki yerde yaptırmayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir acaba?
  http://www.haircenteristanbul.org/biyik-ekimi.htm acaba bu firmayı bilen varmı veya tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir firma verirmisiniz. teşekkürler.
  Op Dr Atilla Kaya
  ekim yaptırmayı düşündüğünüz kliniği iyi araştırın

 49. Hocam merhaba bi sorum olcakti benim biiyklarim ortalari yanlara kadar baya bi cok ve sk .tek bu yanlar asaga dogru giden biyik biraz seyrek biraz az cikio oraralara ekim olurmu tek. Ve ekimde biyiklari kesmek istemiom buna imkan varmi yoksa sifirlamami lazim almanyada kaliorum oraya gelme ihtimalim olur .
  Op Dr Atilla Kaya
  05061424112 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 50. ekilen bıyıklar ne zaman traş edilebilr hale gelir?
  Op Dr Atilla Kaya
  10-12 gün sonra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek*